Jste tu poprvé?

Vítejte na stránkách PivoPivoCz, kde se snažím zúročit 25 let práce, radosti a zkušeností s pivem.

Doufám že má dlouholetá praxe sládka, degustárora (nejen českých, ale i světových akcí), propagátora a příznivce pivní pestrosti vás osloví natolik, že se budete pravidelně vracet.

Cože, pivo? Jasně, pivo?

Nejčastější otázka a odpověď na začátku milénia, proč se věnuji zrovna pivu.

Pivo se vaří po světě ve sto základních pivních stylech, může být kyselé až velmí hořké, silné nebo nealkoholické, dá se párovat s každým jídlem (vinaři můžou jen závidět), pít podle nálady, ročního období, specificky podle dané destinace kde se nacházíte, dá se vařit v domácích podmínkách…pivní pestrost je neuvěřitelná.

Základní dělení serveru je na část pro veřejnost – Svět piva a odbornější pro poučené i profi pivomilce – Sládci sládkům.

Rubriky budou přibývat tak, jak se v nich budou zveřejňovat články, aby se naplnil důvod je osamostatnit v nové rubrice.

Budu rád, pokud mi pomůžete rozvíjet tento server a odměna vás nemine – https://www.pivo-pivo.cz/nezarazene/pivo-zadarmo-staci-se-zeptat/

Dej Bůh štěstí.

Honza Kočka

redakce@svetpiva.cz

777 241 558

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout