Nezařazené9. 4. 2024

Pivo zadarmo? Stačí se zeptat!

Pivo zadarmo? Stačí se zeptat!

Server PivoPivoCz je o pivní pestrosti. A těch, kdo holdují pivní pestrosti v různých formách je spousta. Pokud patříte mezi ně a podělíte se s ostatními o své zážitky s pivem z vašich cest jak už domácích či lépe zahraničních, návštěvou pivních festivalů, párováním piva s jídlem, máte u nás balíček piv zdarma.

Minimálně dvacet českých craft pivovarů (počet stoupá) je připraveno poslat dárkový balíček svých piv těm, kteří dvěma třeti odstavci a ilustrační fotkou přispějí k rozvoji tohoto serveru.

Pokud nemáte ono příslovečné „literární střevo“ na psaní, stačí zavolat a uděláme krátký rozhovor o vašich zkušenostech a zážitcích.

Věříme že vás bude co nejvíc a rubrika Vox populi se bude utěšeně rozrůstat.

S pivovarským pozdravem Dej Bůh štěstí.

Honza Kočka

PivoPivoCz

redakce@svetpiva.cz

777 241 558

Autor: Jan Kočka

Komentáře (1 komentář)

  1. Jan 13. 4. 2024, 13:55

    Pražský pivní festival je nezapomenutelnou událostí pro všechny milovníky dobrého piva. Každoročně přitahuje tisíce návštěvníků z celého světa, kteří si zde mohou vychutnat širokou škálu pivních stylů od renomovaných pivovarů i menších nezávislých producentů. Atmosféra festivalu je neuvěřitelně živá a přátelská, což poskytuje skvělý prostor pro sdílení zážitků a objevování nových chutí. Ocenitelná je také snaha pořadatelů o udržitelnost a zodpovědnou konzumaci, což festivalu dodává další rozměr.

    Jedním z nejpříjemnějších prvků Pražského pivního festivalu je jeho široká škála doprovodného programu. Kromě ochutnávky vynikajících piv zde návštěvníci mohou navštívit workshopy vedené zkušenými pivovarnickými experty, ochutnat tradiční českou kuchyni v podání místních restaurací a vychutnat si živou hudbu. Prostředí festivalu je přívětivé a relaxační, což umožňuje návštěvníkům plně se ponořit do světa piva a užít si skvělý čas s přáteli či rodinou. Celkově je Pražský pivní festival nezapomenutelným zážitkem, který stojí za to zažít.

Napsat komentář

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout