úvod
homepage

Komentáře

článku: Brno - U PrOUTNÍKA

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé
12
 Zobrazit komentáře: podle vláken

Musím, (pollux, 30.11.2012 09:56) celé vlákno | reagovat
se zastat Jardy. Nebudu řešit Lindy gramatiku jako jiní tady někoho. Příspěvek od Linda je lacině populisticky manipulativní, klasicky je na té straně, kde se jí to vyplatí víc, leze jim do zadku na úkor objektivity. Linda patří k těm jednoduchým lidem, kteří si myslí, že spisovná mluva = slušnost a inteligence. Tobě podobný takovým rohlíkem možná opiješ, ale rozumnej člověk pozná. Jardu jsi vlastně z účelových důvodů hned několikrát urazila.
novi, (OneBeerTourist, 15.07.2012 22:57) celé vlákno | reagovat
Ok prjste vìkend tam budu !
Se ozve nejaka symp ??
U Proutníka, (Jirka D., 30.05.2012 11:00) celé vlákno | reagovat
K Proutníkovi chodím tak půl roku, možná tři čtrtě (s nějakou týdenní až dvoutýdenní pravidelností) a to hlavně kvůli výbornému pivu a nekuřáckému prostředí - jednoznačně dva největší taháky lokálu. Níže někým vzpomínanou nekvalitu piva a špinavé trubky nemůžu potvrdit, pivo bylo vždy výborné ... asi mám štěstí.

Osoba pana výčepního je taková složitější, je to starší pán a někdy k výrazu "bručoun" taky nemám daleko. Nicméně i on je člověk a má své chvilky, znám ho i jako zcela milého a příjemného člověka, takže asi záleží, do jakého rozpoložení se mu natrefíte. Poslední dobou, kdy už se od vidění známe, s ním nemám jediný problém a chová se vždy slušně. Paní výčepní (asi jeho manželka, nevím) je byla příjemná vždy...

Největší problém prostor je, rovněž už zde zmíněná, akustika. I při poměrně malém počtu návštěvníků je tam docela hluk.

Jinak se ale vracím rád, na pípě vždy Poutník (2x chmelený a nefiltrovaný) a potom vždy dvě ochutnávky z minipivovarů (bohužel nijak levné) z různých míst. Vždycky s překvapením.
Re: "Recenze" Proutníka , (Jan, 28.03.2011 16:14) celé vlákno | reagovat
mohu bohužel dosvědčit, byl skvělý, teď už tam kvůli němu ale nechodíme...
"Recenze" Proutníka , (Jarin, 04.03.2011 21:19) celé vlákno | reagovat
Navštěvuji Proutníka od té doby, co zde vznikl tento článek. Příjemná hospůdka s výborným pivem (jen by mohlo být méně studené) a velmi milý, přátelský a úslužný majitel (pronajímatel), který by se pro hosta rozkrájel. Nikdy jsem s ním neměl žádný konflikt jako pan Jarda. Nicméně co se z tohoto pána při mých posledních návštěvách vyklubalo je dost síla. Nervózní, neochotný výčepní, kterého host doslova obtěžuje. Na dotazy "Co plánujete mít příště na čepu?" odsekává "Zaregistrujte se a dojde vám to emailem!" Já samozřejmě zaregistrovaný jsem, ale není vřelé slovo hostinského lepší než řada emailů? Já na tento podnik nezanevřu a dále ho budu navštěvovat. A budu doufat, že pan "Proutník" bude zase takový,jako byl na počátku.
Ps. proti uštěpačným poznámkám - pan Jarin a pan Jarda jsou dvě různé osoby a pro eventuelní oponenty - jen jsem napsal svůj názor
Re: Re: Re: Re: Re: hrozná hospoda, (Honza, 02.03.2011 17:28) celé vlákno | reagovat
No to ses teda rozjel, jsi dobry jouda. U Proutnika mají výborné pivko, byl jsem tam cca 15x a nikdy jsem osizen nebyl. Tvůj příspěvek svědčí o tvém "intelektu" :)
Re: Re: Re: Re: Re: hrozná hospoda, (jarda, 22.02.2011 23:29) celé vlákno | reagovat
ty si ulhaná Lindo, co víc dodat?
vůbec si to neviděla, pivo jsme mu nezaplatili, šíříš tu lži, čuměla si na to asi z dálky ze své prolhanosti

jsi ubohá manipulátorka, která se snaží nalhat, že jsme homosexuální bezdomovečtí ustrašení usmrkánci. i kdyby, tak co? pojď sem, rád si to s tebou rozdám, určitě nad tebou vyhraju, i kdybych skutečně byl usmrkanej skunk
Re: Re: Re: Re: hrozná hospoda, (jarda, 22.02.2011 23:08) celé vlákno | reagovat
ty si zas ubohej ožrala hrající si na něco, co rozhodně nejsi
Příspěvek odstraněn, (jarda, 22.02.2011 23:06) celé vlákno | reagovat
Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho portálu!
Příspěvek odstraněn, (jarda, 22.02.2011 23:00) celé vlákno | reagovat
Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho portálu!
Příspěvek odstraněn, (jarda, 22.02.2011 22:56) celé vlákno | reagovat
Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho portálu!
To : hrozná hospoda, (Miloš, 04.02.2011 12:34) celé vlákno | reagovat
Ty musíš být Jardo opravdu primitiv !!!
Ty tady opravuješ r.b. ale Tvoje "čeština", předvším slovosled je na úrovni žáka 3.třídy zvláštní školy !!!
INFO, (Miloš, 04.02.2011 12:31) celé vlákno | reagovat
Dobrý den přátelé.
Jsem sběratel pivních tácků a milovník dobrého piva. Do Brna mám 50 km, takže když jedu na pivo, chtěl bych přitom obohatit i svoji sbírku tácků. Takže prosím stálé návštěvníky, jestli by mi mohli napsat, zda k pivu, které u Proutnka nabízí, jsou k dispozicí i příslušné tácky. Moc děkuji za info.
Re: Re: Rozšířený sortiment, (Luboš, 16.12.2010 06:17) celé vlákno | reagovat
Snad jediné, co se mě tam nelíbí je interiér. Ne jak vypadá, to mě nevadí, ale je zvolen akusticky nevhodně. Stačí aby tam bylo pár lidí, kteří se se baví a je tam takový hluk, že není slyšet vlastního slova.Že to jde vyřešit i v takových sklepních prostorách, je naproti hospoda Zelený dveře. Jen kdyby se tam nekouřilo.
Re: Rozšířený sortiment, (Ludva, 15.12.2010 17:14) celé vlákno | reagovat
Včera byla na třetí pípě skvělá Chotěboř. Už se těším na další vzorky. Obsluha vlídná, pivní chuťovky jako doma a hlavně... nehulí se zde.
Re: Nekuřácká???, (umbob, 19.11.2010 12:12) celé vlákno | reagovat
Milá Lucy, nepleť si dva různé podniky. Tento článek je o nekuřácké hospodě U Proutníka na Smetanově a ne o kuřácké U Poutníka na Starobrněnské;-)
Nekuřácká???, (Lucy, 19.11.2010 10:56) celé vlákno | reagovat
Ráda bych poznamenala, že nekuřácká pivnice je Boženka. U poutníka se normálně kouří všude.
Re: Re: Re: Re: hrozná hospoda, (Linda, 09.11.2010 23:30) celé vlákno | reagovat
Naprosto s tebou souhlasím "rb". U Proutníka to nemá chybu, výborný pivko, skvělá a přátelská obsluha. Co se týče příspěvku pana "jarda": shodou náhod jsem byla u "incidentu", který zde velice dramaticky popisuje a pravda je nečekaně trošku jinde...jakožto nezávislý pozorovatel to mohu posoudit. Pan co si říká "jarda" tam byl s nějakým kamarádem, přítelem(??) a oba vypadali, že neumějí do pěti napočítat takže si zřejmě ani piva na lístku nedovedli spočítat... Pan majitel se zachoval naprosto adekvátně v dané situaci, ano, knihy opravdu zmiňovaným "chlapcům" vzal, ale proč se nechat okrádat, že?? Nicméně pánové stáli u stolu a zřejmě po kapsách hledali nějaké drobné, aby se na údajně započítané pivo navíc mohli složit. A závěr? Účet samozřejmě zaplatili celý včetně jejich smyšleného piva navíc, knihy jim byly vráceny a se sklopeným ocasem (a to asi doslova) odešli. Toť je celá epizoda, které jsem byla svědkem. Majitelé jsou velice přátelští lidé a celá atmosféra pivnice mi připadá velmi domácká a příjemná. Co se ještě týká zapisování piv na účet: každý, kdo ve zmiňované pivnici někdy byl musí uznat, že oba s obsluhujících si zápis na lístek opravdu hlídají, chodíme tam už nějakou dobu a jednou se nám naopak stalo, že pan majitel 2 piva nenapsal, my jsme mu to ovšem v rámci udržení dobrých vztahů oznámili a piva doplatili...možná je to i tím, že nepatřím mezi sociální případy jako chlapci s knížkama a tudýž opravdu nemám za potřebí dohadovat se o zaplacení cca 30CZK za pivo. Takže milý "jarda" než začneš ktitizovat, zkus se zamyslet nad tím, jak asi ty sám působíš na okolí, protože v tvém případě by to opravdu nebylo na škodu.
Re: Re: Re: hrozná hospoda, (rb, 04.11.2010 15:47) celé vlákno | reagovat
Tak jo jardo,jsi fakt pašák.Tos mi to ale natřel.To s těma mezerama za tečkou a čárkou,to bylo úžasné;a žertování na téma robertek potrhá bránici každému čtenáři.
Re: Re: hrozná hospoda, (jarda, 04.11.2010 13:47) celé vlákno | reagovat
Maličký rbéčko neumí zjevně psát za tečkami a čárkami mezeru. To se dělá, víš, rbé? Nebo ty ještě nechodíš do školičky? Taky si ještě asi nic neslyšel o kritice, viď? Jsi zvyklý svým oblíbeným hospůdkám podkuřovat...Piji Poutníka i jinde (včetně relativně pohodové nálevny u Starobrněnské), ale zde U Proutníka je nepoutnicky hořký (Poutník má být hořký, ale jinak, ne po nevypláchlejch trubkách) a to mi, RoBertku, vadí, víš?! Po tvém příspěvku přivítám zase já, že už do Proutníka chodit nesmím a nepotkám tam pitomce tvého kalibru (nebo spíš kalibříku?), jelikož tam chodíš pravidelně, jak si se nám tady pochlubil. A rbéčkovi nezbývá než popřát, aby si hořkost svého pivečka zamíchal robertkem.
12
Vyhledávání
 

Kalendář pivních akcí

 
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sociální sítě