úvod
homepage

Komentáře

článku: Sexistické prasátečko

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé
 Zobrazit všechny komentáře: podle vláken, podle času

Reklama byla letos hloupá, kontraproduktivní., (Weetek, 24.07.2012 11:15) celé vlákno | reagovat
Letošní vizuál festivalu byl podle mě opravdu nepovedený. Jedna věc je, že Sexistické prasátko asi neobdrží, protože v nominaci jsou daleko oslizlejší záležitosti. Druhá věc je, jestli podobně pojatá reklama může někoho nalákat. Vedli jsme o tom včera s přítelkyní debatu a výsledkem bylo, že chlapům je to asi jedno, ženským se to líbi většinou nebude a celkově vzato to jen potvrdí stereotypy spojené s konzumací piva. Škoda, kdybychom se netočili pořád v kruhu hospodské oplzlosti a lá "Dívka Blesku", dařilo by se srovnání kroku piva třeba s vínem asi líp. Ovšem můj sílící názor je ten, že organizátorům této akce o nějakou pivní kulturu stejně nejde, jde o to nahnat do areálu co nejvíc ruských, německých a anglickcýh turitů a doufat v pořádný vejvar.
Re: Reklama byla letos hloupá, kontraproduktivní., (Samota, 25.07.2012 10:00) celé vlákno | reagovat
Naprostý souhlas. Je to škoda, že se festival takhle profiluje. Že o pivní kulturu tady moc nejde potvrdil i letošní ročník v prostorách holešovického výstaviště, které moc kulturní nebyly - klopýtalo se po rozbitých chodnících přes kaluže a bahno, návštěva záchodků byla jen pro otrlé, do toho řvoucí hudba že nebylo slyšet slova... Bylo to pro mě velké zklamání. Jedinou záchranou bylo výborné pivo v tom menším stanu. Na příští ročník se ale určitě nechystám a rád to přenechám anglickým a italským teenagerům. Naštěstí se teď s pivními festivaly roztrhl pytel a tak je z čeho vybírat.
Re: Re: Reklama byla letos hloupá, kontraproduktivní., (Henri, 26.07.2012 09:20) celé vlákno | reagovat
Letošní ročník v Holešovicích byl obrovským krokem zpět. Podívat jsem se tam samozřejmě šel, ale byl jsem z toho všeho tak znechucen, že jsem to tam jen prošel a aniž bych si cokoliv dal, jsem opět odešel a tím skončila má letošní účast.
Že pro mě nebude velký stan pivovarů Lobkowizc, jsem věděl dopředu, ale zklamán jsem byl i tím, co jsem viděl v tom Křižíkově pavilonu, či jak se to příšerně nehostinné místo nazývá. Jednak to tam na mě působilo odpudivým dojmem a za druhé, tam nebylo v době mé návštěvy žádné pivo, které bych si nemohl dát někde jinde v Praze za většinou lepší cenu a hlavně v kulturnějším prostředí. Co se týče totálně předraženého fádního Paulaneru ze stáje Heinekenu (i když je tam zatím minoritním vlastníkem 49,9%), to snad ani nemá cenu komentovat.
O okolí, přístupových cestách a vůbec celkovém stavu výstaviště je škoda mluvit, je to jedna z mnoha ostud Prahy. Takže pokud bude festival příští rok opět v Holešovicích, tak se tam pravděpodobně již ani nepůjdu podívat, protože tak, jak to bylo nastaveno letos, tak já rozhodně nejsem cílovou skupinou.
Vyhledávání
 

Kalendář pivních akcí

 
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sociální sítě