úvod
homepage

Komentáře

článku: Nová reklama na Pilsner Urquell do televize v ČR

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé
 Zobrazit všechny komentáře: podle vláken, podle času

Reklama na české (africké) pivo, (Martin Jarošek, 30.06.2010 08:02) celé vlákno | reagovat
Nazývat autora článku géčkofilem a řiťolezcem je zajisté vulgární, leč trefné. Ale možná, že je to pouze recesista, který se zrovna teď kdesi ve Zlých Časech u půllitru sofistikovaného nefiltrovaného svrchně kvašeného pšeničňáku může umlátit smíchy nad reakcemi na provokativní článek, který napsal a záměrně umístil na tyto stránky. Nicméně článek nebyl v prvním plánu pochvala PU, ale hodnocení reklamy. A je třeba uznat, že reklama na onehdy české pivní značky je skutečně na velmi slušné úrovni. Ať se již jedná o reklamu kvazi obrozeneckou či kvazi prvorepublikovou, vždy je mnohonásobně zdařilejší nežli propagované výrobky.A co se týče PU - nedávno jsem se asi po 25 letech ocitl v někdejší vyhlášené pražské pivnici U Dvou koček, kde jsem ochutnal místní minipivovarský produkt, který byl skutečným poctivým pilsnerem a trochu chutnal jako Prazdroj před čtvrt stoletím. V interiéru hospody nebyly žádné značkové pivní tácky ani skleničky, dle slov obsluhujícího číšníka proto aby tyto artikly hosté nekradli. Inu, ikdyž valná většina našeho "rodinného stříbra" patří nenávratně cizákům, jsme stále v Čechách (a na Moravě)..
Re: Reklama na české (africké) pivo, (Honza Kočka, 30.06.2010 08:21) celé vlákno | reagovat
jo jo, mas pravdu, ze tento text je o primarne o pivni reklame.

Na druhou stranu - kolik je lidi, co piji jen piva z malych pivovaru, pripadne v UK jen real ale a v USA craft beers? Vsude je vetsin atech, co piji velkoznacky a eventualne k tomu ty male...
Re: Reklama na české (africké) pivo, (Zbyněk Vašíček, 30.06.2010 13:42) celé vlákno | reagovat
Ano, autor komentáře pan Jarošek má pravdu, text byl záměrně provokativní a už pár dní se pár minut denně trhám smíchy pod pivní vousy...Jenže není to první reklama (abych mohl porovnat), ve které jsem účinkoval a když se nabídla nedávno na VIPo, navíc na PU a vybrali mě na základě fotek, šel jsem do toho. Kolik takových příležitostí je za život ? Jistě, pochlemtávám v zákoutí různé speciálíčky, v Brně občas také něco uvařím sám a ještě mě čeká celá basa nepastéru od Bernarda, jako pro studenta, který šel k volbám, ale reklama na PU bude myslím jedna z nejzdařilejších za posledních 20 let. Komerce, ale s vkusem a ne trapná jako jiné...Včera mě v Tescu "My" zastavila dánská rodinka a chtěla poradit nějaké lahváče, prý nechtějí provařené zn. jako Budvar a PU...Co myslíte, že jsem jim poradil (v Tescu My nemají ale Starobrno a jiné zn.)?
Vyhledávání
 

Kalendář pivních akcí

 
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Sociální sítě